Email info@remapworks.com
online randevu

Anasayfa / Chip Tuning / Seat / Model Seçiniz

Seat Stage1 Chip Tuning


Tüm Seat chip tuning , uzman programcılarımız tarafından geliştirilen özel dosyalardır. Seat araç yazılımları güç artışında uygulanan bütün kalibrasyonlar, üretici firma standartlarına uygun ve güvenli bir seviyede yapılmaktadır. Sadece Seat Chip tuning işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir. Ek olarak istenilen başka modifikasyonlar var ise gün aşırı zaman alabilmektedir.

Seat Hakkında

SEAT, İspanyolca açılımı "Sociedad Española de Automóviles de Turismo" olan, İspanya merkezli bir otomobil üreticisidir. 9 Mayıs 1950 tarihinde, İspanyol hükümeti tarafından kurulmuştur.

SEAT'ın ilk modeli, 1953 yılında piyasaya sürülen SEAT 1400'dür. Bu model, Volkswagen Beetle'ın lisanslı üretimidir. SEAT, 1960'lı yıllarda, kendi geliştirdiği modelleri üretmeye başlamıştır. Bu dönemde, SEAT 600 ve SEAT 850 modelleri, İspanyol halkının en popüler otomobilleri haline gelmiştir.

1980'li yıllarda, SEAT, Volkswagen Grubu'na dahil olmuştur. Bu dönemde, SEAT, Volkswagen'in alt markası olarak faaliyetlerine devam etmiştir. SEAT, günümüzde, Volkswagen Grubu'nun en önemli markalarından biridir.

SEAT'ın merkezi, İspanya'nın Barselona şehri yakınlarındaki Martorell'dedir. SEAT, ayrıca, Çek Cumhuriyeti'nde, Slovakya'da ve Meksika'da üretim tesisleri bulunmaktadır.

SEAT, 2022 yılında, dünya genelinde yaklaşık 500.000 adet otomobil satmıştır. SEAT'ın ürünleri, Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarında 50'den fazla ülkede satılmaktadır.

SEAT'ın en popüler modelleri şunlardır:

Ibiza
Leon
Ateca
Tarraco
Arona
Mii

SEAT, son yıllarda, elektrikli otomobillere de odaklanmaktadır. SEAT, 2025 yılına kadar, ürün gamında tamamen elektrikli bir otomobil bulundurmayı hedeflemektedir.